In 1921 vond de oprichting plaats.
Stukken die tot op heden zijn gespeeld:

1922  Twee gelukkige dagen – F. van Schönthan en G. Kadelburg
1922  Cabaret
1922  Dokter Klaus – J. Rössing
1923 Avondje in de Muiderkring – B. de Graaf
             Onder ons – M. Emants
             Hoe het weeuwtje uit het Hof van Holland gevrijd werd – J. Potgieter
1923 Grote stadslucht – O. Blumental en G. Kadelburg
1924 Nerveus – G. van Moser en O. Grindt
             Lina Blond – P. Brooshooft
1924 Lentewolken – H. Roelvink
1925 Cabaret
1925 Inkwartiering – G. van Moser en F. van Schönthan
1925 Speculanten – W. Schürmann
             Generale repetitie D. Couvée
1925 De poorten van de hemel – A. van Waasdijk
1926 Cabaret
1926 Onze vrouwen – G. van Moser en F. van Schönthan
1926 Robert, Bertram en comp - S. Falkland
1927 In het gouden haantje – O. Härting
1927 Cabaret
1927 High life – F. Mijnssen
             Prinses Lizi – E. Albert
1928 Cabaret
1928 In "Het Witte Paard" – O. Blumenthal en G. Kadelburg
1928 Mrs. O – H. Roelvink
1929 Cabaret
1929 Twee gelukkige dagen - F. van Schönthan en G. Kadelburg
1929 Cabaret
1929 Santa Lucia – A. den Hertog
1930 Het kattebelletje – V. Sardou
1930 Cabaret
1930 Daar liegen we ons uit – F. Morris en W. Wyatt
1931 Jonkvrouwe de la Sieglière
1931 Guerilla oorlog – R. van Ruyven
1931 Cabaret
1931 Cabaret (10 jaar D.T.S.)
1931 Een paladijn M. Simons-Mees
1932 Cabaret
1932 Het poortje of de duivel in Kruimelberg  - F. van Eeden
1932 De violiers - W. Schürmann
1933 Cabaret
1933 De rivalen – R. Sheridan
1933 Oud Heidelberg – W. Meyer-Förster
1934 In de mist - J. Darnley
1934 Pymalion – J.B. Shaw
1934 De gebroken kruik – H. van Kleist
             Pierrots ontwaken – S. Koster
1934 Cabaret
1935 d’Egoïsten – H. Roelvink
1935 De bokkenrijders of het skelet – F. van Eeden
1935 Cabaret
1936 Kwakzalvers – H. Dekking
1936 Cabaret
1936 Het wederzijds huwelijksbedrog P. Langendijk
1937 Cabaret
1937 Het geheim van Holmsley Manor – G. Ramshaw
1937 Joseph in Dothan – J. van den Vondel
1938 Cabaret
1938 Robert, Bertram en comp – S. Falkland
1938 De bewonderenswaardige Crighton – J. Barrie
1938 Cabaret
1939 Cabaret
1939 Amoureus schaakspel – F. Wockley
1939 Peggy, mn kind – J. Hartley Manners
1939 Cabaret
1940 Freuleken – H. Roelvink
1941 De weg naar de hel – G. Kadelburg
1941 Cabaret
1941 Cabaret
1941 De ebbenhouten olifant – C. van Bommel en H. Bakker
1941 Cabaret
1941 Cabaret
1942-1945 Slapende vereniging i.v.m. Tweede Wereldoorlog
1946 Château de Bersac 12 – B. van Eysselstein
1946 Cabaret
1946 De Butler – J. Fabricius
1946 De Butler – J. Fabricius
1946 Cabaret (25 jaar)
1946 Cabaret
1947 Mijlpalen (25 jaar)  - A. Benetten
1947 Cabaret
1947 De zonderlinge bruidegom -  J. Broedelet
1747 De zonderlinge bruidegom – J. Broedelet
1947 Het kattebelletje – V. Sardou
1947 Het kattebelletje – V. Sardou
1948 Cabaret
1948 De B21 vliegt om de wereld – H. Planken
1948 De nacht van Bess – E. Veterman
1949 Cabaret
1949 De rode pimpernel – Baronesse Orczy
1949 Dertig seconden liefde – A. di Benedetto
1949 Cabaret
1950 Censuurgeheimen – A. den Hartog
1950 Het politieraadsel – E. Wallace
1950 Cabaret
1951 Een meisje regeert – G.B. Ingham
1951 Ik houd van je, dat is alles – J. Jerome (30 jaar D.T.S.)
1952 Cabaret
1952 Meisjeslyceum – L. Fodor
1952 M’n man heeft complexen – J. Bernard-Luc
1953 Cabaret
1953 Een dreigend huwelijk – W. Somerset-Maugham
1953 Miranda – P. Blackmore
1954 Cabaret
1954 De zondaar – J. Penning
1954 Het Chinese landhuis – M. Osman en J. Corbet
1955 Cabaret (100ste uitvoering)
1955 Mr. Pim passeert – R. Milne
1956 Het woord is aan de vermoorde -  N. Calef
1956 Cabaret
1957 Heeft Constance gelijk? - W. Somerset-Maugham
1957 Tijgers in de jungle – L. Fodor
1957 Cabaret
1958 De man, de vrouw, de moord – A. Roussin
1958 Uitvaart - S. Vane
1958 Cabaret
1959 Een inspecteur vraagt belet – J. Priestley
1959 De mooiste carrière – B. van Kampen e.a.
1960 U spreekt met uw moordenaar – F. Knott
1960 Cabaret
1960 Dol op mannen – P. Blackmore
1961 Cabaret
1961 Moord in de Pacific – K. Gordon
1961 Als t kindje binnenkomt – A. Roussin
1962 De kankantrie – E. Verkade e.a.
1962 Flat te huur – F. Vosper
1962 Erfelijk belast – A. Christie
1963 Verdachte ontkent – P. Cloak
1963 Zilveren bruiloft  - M. Clayton-Hutton
1963 Rebecca – D. du Maurier
1964 De opgaande zon – H. Heyermans
1964 Een meisje om te stelen – J. Popplewell
1964 Achter de muur – W. Bischot
1965 De kinderen van Eduard – M. Sauvajon
1965 Cabaret
1965 Valstrik voor een man alleen – R. Thomas
1966 Huurkazerne – W. Bischot
1966 Harten twee, harten drie – P. Rodenko
1966 Pas op dat je geen woord zegt  - D. Frenkel Frank
1967 Wat een nacht – G. Batson
1967 Zachtjes met de deuren – M. Fermaud
1967 Het boek van de maand – B. Thomas
1968 Wiskunstenaars P. Langendijk
             Het terras – J. Bernard
1968 Het uur U – A. Christie
1968 Het was maar kinderspel – V. Ruiz Iricorte
1969 De droom van Amerika – E. Albee
             Buitenspel – J. Bernard
1969 Je kunt het toch niet meenemen – P. Massinkoff
1969 Saldo mortale – D. Frenkel Frank
1970 Moanys jongen huilt niet – T. Williams
             De vrouw van Hsueh Li – T. Drost
1970 In het kleine geluk – G. Sauvajon
1970 Blaffen tegen de maan – D. Frenkel Frank
1971 Oog om oog – P. Schaffer
             Hallo is daar iemand? – W. Saroyan
             De benzinepomp – J. Bernard
1971 Op blote voeten in het park – N. Simon
1971 De Waaier – C. Goldoni (50 jaar D.T.S.)
1972 Een meisje om te stelen – J. Popplewell
1972 Slippers – A. Ayckbourn
1972 De zevende sluier – M. en S. Box
1973 De ontmoeting met de grote drie – H. Beresford
1973 Tussenkomst – J. Priestley
1974 Bakersprookje – R. Jeans
1974 Vlak om de hoek – P. Bradbury
1975 Dubbelspel – R. Thomas
1975 Sloep zonder visser – A. Casona
1976 Soubrette – J. Deval
1976 Misdaad aan het meer – G. Batson
1977 Cactusbloem – G. Barillet
1977 Alles voor de tuin – E. Albee
1978 Liefde half om half – A. Ayckbourn
1978 Plotseling thuis – F. Durbridge
1979 Met mes en vork – A. Ayckbourn
1979 Dwaasheid heeft haar eigen recht – J. Patrick
1980 Het verjaarspartijtje – K. Waterhouse en W. Hall
1980 Vlinders zijn vrij – L. Gersche
1981 Vrouwen aan de macht – R. van Merle
1981 Antigoné – J. Anouilh
1982 Gerechtelijke dwaling – K. Home
1982 De grote stilte – T. Rattigan
1983 Ciao – M. Sauvajon
1983 In de spiegel – J. Priestley
1984 Dubbelspel – R. Thomas
1985 Een doos vol kruimels – N. Simon
1986 Het spel is uit, de ernst begint – M. Schisgal
1987 Alles voor de tuin – E. Albee
1988 Babysit – B. van Leersum
1989 Verre vrienden – A. Ayckbourn
1989 Mireille – F. Hijdra
1990 Maurits en Marijke  - A. Maurits
             Moederfiguur – A. Ayckbourn
             Vuilnis - R. Bognar
1990 Vroeger – H. Pinter
1991 Play it again Sam – W. Allan
1991 Ik hoor zo graag de merel zingen – C. Tinny
1992 Antigoné – J. Anouilh
1993 Weldadigheidsfeest  - A. Ayckbourn
             De overlevende – R. de Obaldia
             One for the road – H. Pinter
1993 Los zand – A. Schmidt
1994 De meiden – J. Genet
1994 Na de zondeval – A. Miller
1995 Jaloezieën – H. van der Heyden
1995 Er valt een traan op de tompoes – A.M.G. Schmidt
1996 Het bezoek van de oude Dame - F. Dürrenmatt (75-jarig bestaan) (194e voorstelling)
1997 Vaderdag -   F. van Eersel
             Een paradijs -   P. van Straaten 
             Het terras – J. Carrière
1998 De koning sterft - Ionesco
1998 Croque monsieur – M. Mithois
1998 Leugens – H. Whitemore
1999 Viermaal verkocht – P. Barillet en J. Grédy
1999 God – W. Allen (200e voorstelling)
             Cabaret
2000 Afscheid – A. Baron
            Interview – J.C. van Itallie
2001 Al mijn zonen – A. Miller 
2001 Marat/De Sade – P. Weiss  (80-jarig bestaan D.T.S.)
2002 Ontkoppeld – N. Simon
2002 Dwaasheid heeft haar eigen recht – J. Patrick
2003 Sneeuwengel – L.J. Carlino
             Rouwkost – B. Edelenbos
2003 Tafel van tien – A. Ayckbourn
2004 De revisor – N. Gogol
2004 De eetkamer  - A.R. Gurney jr.
2005 Zondagskinderen – B. Larby
2005 Wie z’n leven is het nou eigenlijk? – B. Clark
2006 Het Verjaarspartijtje – K. Waterhouse en W. Hall
2006 One for the road – H. Pinter
             Madonnas Man – D. de Bruin
2007 Festen – T. Vinterberg e.a.
2008 Doodgewoon in de zon – G. van Veen (Culturalis Theater Festival)
2008 Zusters in zaken – T. Davids
2008 De ingebeelde zieke - Molière
2009 Droom van een vrouw – A. Ayckbourn
2009 Ivanov – A. Tsjechov
2010 De Minnaar – H. Pinter 
             Partytime – H. Pinter
2010 Bedgeheimen – H. van der Heyden
2011 Pleinvrees – A. Ayckbourn
2011 Ja Zuster Nee Zuster – A.M.G. Schmidt (90-jarig bestaan van DTS)(223e voorstelling)
2012 Het Rode Dorp – M. Bakker (o.b.v. improvisaties van Durf)
2013 Driekoningenavond – W. Shakespeare,  bewerking  A.S. Postma
2013 Ons kent ons – A. Ayckbourn
2014 Na de regen – S. Belbel
2015 Een Odyssee – A. de Bont
2016 Het vergeten leven van Elsa Klein – M. Pankow (o.b.v. improvisaties van Durf)
2016 God – W. Allen
2017 D@ten – P. van Oosten (o.b.v. improvisaties van Durf)
2018 Gevaarlijke Vrouwen – A. van Blanken (o.b.v. improvisaties van Durf)
2019 Ilias – O. van Woensel
2019 De iedereen – E. Bindervoet 
2020 Geen voorstelling i.v.m. het coronavirus